Oferujemy miejsce, w którym Twoja praca jest szanowana, a pracodawca darzy Cię zaufaniem. Oferujemy dynamiczny rozwój w Twoim miejscu pracy, w miejscu nastawionym
na dialog i drugiego Człowieka.

Zapewniamy pracę w zespole, gdzie panuje atmosfera nastawiona na partnerstwo. Szanujemy wszystkich, z którymi współpracujemy ale oczekujemy również profesjonalizmu oraz
szacunku. Swoją kreatywnością zmieniamy rzeczywistość i wciąż szukamy nowych kierunków rozwoju. Twoja praca polegałaby na wdrożeniu oprogramowania u Klienta, a gdy
jest to możliwe zdalnej pomocy wobec Klienta, który zakupił dany moduł oprogramowania.

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • masz ogólną wiedzę z zakresu informatyki i księgowości,
  • bardzo dobrze obsługujesz pakiet MS Office (w szczególności Microsoft Office Excel),
  • potrafisz rozpoznawać potrzeby rozmówców oraz troszczyć się o ich rozwiązanie,
  • cechuje Cię bystry umysł,
  • lubisz rozmawiać przez telefon oraz spotykać się z ludźmi,
  • inspiruje Cię praca zespołowa oparta o realizację wyznaczonych celów,
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B i lubisz podróże służbowe.

Mile widziane u Kandydata:

  • doświadczenie w pracy w księgowości,
  • doświadczenie w pracy związanej z nieruchomościami (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branżach współpracujących z zarządcami nieruchomości),
  • bardzo dobra znajomość zagadnień ekonomicznych i księgowych,
  • znajomość SQL.

Twoje zadania to przede wszystkim:

  • wdrażanie autorskiego oprogramowania firmy (techniczne kwestie, komunikacja, nagrania filmu instruktażowego itp.),
  • pomoc dla obecnych Klientów (głównie w siedzibie Klienta, ale gdy jest to możliwe też i zdalnie: telefon oraz e-mail).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i wynagrodzenie, które wzrasta wraz z Twoją wiedzą i umiejętnościami,
  • atrakcyjne i korzystne dla Pracownika rozliczanie delegacji,
  • pracę w młodym, lubiącym się a zarazem doświadczonym zespole,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego na podstawie czytelnego planu kariery,
  • urozmaicony zakres realizowanych zadań.

Kontakt telefoniczny możliwy od 10.00 do 17.00, tel: 535 097 761