Dla naszego Partnera Biznesowego poszukujemy Konsultanta ds. wdrożeń oprogramowania (moduły związane z obsługą NIERUCHOMOŚCI)

Kim jesteśmy? Jesteśmy liderem na rynku zarządzania nieruchomościami. Miło, szybko i z pełną kulturą, wykonujemy bardzo dobrej jakości usługi i produkty dla naszych Klientów.

Oferujemy miejsce, w którym Twoja praca jest szanowana, a pracodawca darzy Cię zaufaniem. Oferujemy dynamiczny rozwój w Twoim miejscu pracy, w miejscu nastawionym na dialog i drugiego Człowieka.

Zapewniamy pracę w zespole, gdzie panuje atmosfera nastawiona na partnerstwo. Szanujemy wszystkich i oczekujemy również profesjonalizmu oraz
szacunku. Swoją kreatywnością zmieniamy rzeczywistość i wciąż szukamy nowych kierunków rozwoju. Twoja praca polegałaby na pomocy Klientowi w siedzibie Jego Firmy
(praca w znacznej mierze wyjazdowa).

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • masz doświadczenie w pracy w księgowości,
  • masz doświadczenie w pracy związanej z nieruchomościami (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branżach współpracujących z zarządcami nieruchomości)
  • bardzo dobrze obsługujesz pakiet MS Office (w szczególności Microsoft Office Excel),
  • lubisz rozmawiać przez telefon oraz spotykać się z ludźmi,
  • potrafisz rozpoznawać potrzeby rozmówców oraz troszczyć się o ich rozwiązanie,
  • cechuje Cię bystry umysł,
  • inspiruje Cię praca zespołowa oparta o realizację wyznaczonych celów.

Mile widziane u Kandydata:

  • dobra znajomość zagadnień ekonomicznych i księgowych,
  • znajomość SQL.

Twoje zadania to przede wszystkim:

  • wdrażanie autorskiego oprogramowania firmy,
  • wsparcie dla obecnych Klientów (głównie w siedzibie Klienta, ale też i zdalnie: telefon oraz e-mail).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i wynagrodzenie, które wzrasta wraz z Twoją wiedzą i umiejętnościami,
  • pracę w młodym, lubiącym się, a zarazem doświadczonym zespole,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego na podstawie czytelnego planu kariery,
  • urozmaicony zakres realizowanych zadań.
  • miejsce pracy: Mysłowice.

Kontakt: ach@zarzadzaniepoludzku.com i/lub zarzadzaniepoludzku@gmail.com